Prosinec 2011Past Layouts

30. prosince 2011 v 16:30
Made by : Bey*li
From: 27/12/2011
To: ?

Made by : Bey*li
From: 24/5/2011
To: 27/12/2011

Made by : Sookie
From: ?/9/2010
To: 24/5/2011

Made by : Sookie
From: 26/8/2010
To: ?/9/2010Alexander Skarsgård - Biography

29. prosince 2011 v 14:59 | Bey*li
Alexander Skarsgård (celým jménem Alexander Johan Hjalmar Skarsgård) se narodil 25. srpna 1976 ve Stockholmu ve Švédsku jako nejstarší z šesti sourozenců (Gustaf, Sam, Bill, Walter a Eija). Pětkrát zvolen nejvíc sexy mužem Švédska. Místo studia politologie šel do armády k námořnictvu a měl v úmyslu odejít studovat architekturu do Stockholmu. Ale v roce 1997 jeho touha po herectví narostla natolik, že se přihlásil do Marymount Theatre Schoul v New Yorku. Jeho obliba mimo Skandinávii po několik následujících let strmě rostla a on následně podepsal smlouvu s Endeavor Agency v LA a v New Yorku, a s agenturou Markham and Froggatt pro propagaci v Evropě. Objevil se v několika mezinárodních filmech jako Zoolander či Poslední výsadek. Debutoval ve filmu Allana Edwallse AKE OCH HANS VARLD v roce 1984. Během 80. let se často objevoval v dětských rolích a následně se stal skandinávskou teenager-star, když v roce 1989 hrál ve filmu Rumle Hammerichse HUNDEN SOM LOG. Když se po dvou letech v New Yorku vrátil do Švědska, netrvalo to dlouho a získal roli jako zralý herec - film HAPPY END (1999). Od té doby natočil ve Skandinávii více než 15 filmů a dnes je jedním z nejoblíbenějších švédských herců. Nyní je obsazen v roli Erika Northman v upírském seriálu Alana Balla TRUE BLOOD: PRAVÁ KREV, který je vysílán na HBO. Seriál je inspirován romány Charlaine Harris "Sookie Stackhouse" popisující love story mezi upírem Billem Comptonem (Stephen Moyer) a Sookie Stackhousovou (Anna Paquin), která může číst lidské myšlenky.

Jim Parrack - Biography

29. prosince 2011 v 14:58 | Bey*li
Texaský herec s dobráckým obličejem měřící 193 centimetrů. Mezi roky 1996 a 1999 vychodil střední školu v Allenu a poté se začal zabývat herectvím. Do této doby se jedná převážně o účinkování v úspěšných seriálech. Nejznámější je asi postava Hoyta Fortenberryho z TRUE BLOOD. Jeho manželkou je Ciera Parrack. Je prezidentem 120 Productions, Inc. se sídlem v Beverly Hills. Rád si poslechne Boba Dylana a Johnyho Cashe. Jeho nejoblíbenějším hercem je Robert Duvall. Je nekuřák.

Rutina Wesley - Biography

29. prosince 2011 v 14:56 | Bey*li
Vyrůstala v Las Vegas, vzhledem ke své fyziognomii a projevu bývá přirovnávána k mladé Angele Bassettové. Debutovala ve fi lmu V rytmu stepu britského režiséra Iana Rashida. Účinkovala v muzikálu Purpurová barva a ve hře V Darfuru v newyorském Public Theatre. Na Broadwayi debutovala v dramatu The Vertical Hour.

Ryan Kwanten - Biography

29. prosince 2011 v 14:55 | Bey*li
Ryan Kwanten se narodil 28 listopadu 1976 v Sydney. Už v mládí dostal přezdívku ,,železný muž", závodně se věnoval plavání, lyžování a tenisu. V roce 2006 se kvalifikoval na světové mistrovství v biatlonu ve Švédsku a v roce 2007 v Itálii poté, co před tím dva roky po sobě vyhrál mistrovství v biatlonu v LA. K jeho oblíbeným sportům později ještě přibily surfing, cyklistika, triatlon nebo kulečník. Zároveň je i kvalifikovaným cvičitelem jógy. Herectvím si původně jen přivydělával na studia. Objevil se ve spoustě australských seriálů, z nichž nejvýznamnější pro něj byla soap opera Home and Away. Poté se stal doslova přes noc sex symbolem a dařilo se mu i na poli modelingu. Cestu do Ameriky mu otevřel až seriál KALIFORNSKÉ LÉTO, který byl ale po dvou sériích zrušen. Ryan ovšem nezahálel a objevil se například v dramatu FLICKA, hororu ZLOVĚSTNÉ TICHO a hostoval v seriálech TRU CALLING nebo LAW & ORDER. Za roli ve snímku AMERICAN BROWN získal na Filmovém festivalu Montreal Cenu diváků. Doposud největší příležitost mu ale poskytl Alan Ball, tvůrce oceňovaného seriálu ODPOČÍVEJ V POKOJI, když mu nabídl roli v jeho hororově laděném seriálu PRAVÁ KREV. Kwanten zde ztvárňuje Jasona Stackhouse, věčně nadrženého bratra hlavní hrdinky. Ryan Kwanten je také vydávaným autorem a v současné době pracuje na nové knize. Žije střídavě mezi Sydney a Los Angeles. Má dva mladší bratry, oba jsou umělci. Jeden účinkuje v kapele a ten druhý je na hudební konzervatoři. Doma má pudla jménem PK a kočku jménem Sweeny Todd. V současné době bývá označován jako jeden z nejnadějnějších hollywoodských talentů.

Sam Trammell - Biography

29. prosince 2011 v 14:53 | Bey*li
Sam Trammell, americký divadelní a televizní herec, se narodil 15. května v New Orleans. Vyrůstal v Charlestonu v Západní Virginii a vystudoval Střední školu George Washingtona. Na Brownově univerzitě se poté mimo jiné věnoval sémiotice, francouzské filozofii či filmové vědě. Podobné kurzy navštěvoval i na Univerzitě v Paříži, kde nějaký čas pobýval. Po čase však přišel na to, že studium sémiotiky nebude to pravé, a díky kamarádovi - herci a muzikantovi - si vyzkoušel herectví. Ve své první hře si stihl zahrát ještě před ukončením univerzity. Kvůli kariéře se přestěhoval do New Yorku. Nyní je Sam Trammell uznávaný newyorský divadelní herec. Na svém kontě má nominaci na americkou divadelní cenu Tony za svůj výkon ve hře "Ah, Wilderness". Naposledy zazářil ve hře ,,Kit Marlowe", za kterou sklidil výjimečné ohlasy. V televizi se pravidelně objevoval v seriálu ,,Trinity" a jako Barry Sonnenfeld v seriálu ,,Maximum Bob". Dále se objevil jako host např. v seriálech "Dr. House", "Sběratelé kostí", "Medium" nebo "Kriminálka New York". Zahrál si ve filmech jako PODZIM V NEW YORKU, WRESTLING WITH ALLIGATHORS či UNDERMIND. V roce 2007 hrál Tima O´Briena ve sci-fi filmu VETŘELCI VS PREDÁTOR 2. Jeho asi nejznámější role je postava Sama Merlotta v upírském seriálu,,True Blood", který vysílá televize HBO.

Stephen Moyer - Biography

29. prosince 2011 v 14:52 | Bey*li
Stephen Moyer se narodil v Bretwoodu v Essexu. Britský televizní a filmový herec, který hraje Billa Comptona v upírském drama TRUE BLOOD na HBO. Předtím byl velice známý pro svou roli Michaela Antonioniho v krátkodobé BBC sérii NY-LON (2004), ve kterém hrál s Rashida Jonesem. Stephen je také divadelní herec, objevil se v produkci The Iron Man v divadle Young Vic a hrál v Romeo A Julii s Oxford Etapa company. V televizi debutoval v britské situační komedii CONJUGAL RITES (1993). Rád hraje s populárními herci a herečkami jak ve Velké Británii, tak i v Hollywoodu. V roce 2008 Stephen získal svoji nejznámnější roli s herečkou Anna Paquin v Alan Ballově adaptaci upířího románu od spisovatele Charlaine Harrise zvaný TRUE BLOOD (Pravá krev).

Anna Paquin - Biography

29. prosince 2011 v 14:44 | Bey*li
Anna Helena Paquin se narodila 24. července 1982 v Kanadě. Její rodiče, Brian a Mary Paquin, jsou oba učitelé. Když jí byly čtyři roky přestěhovali se na Nový Zéland, kde získala v roce 2001 i občanství. Mezi její záliby patří hra na klavír a cello, ze sportů má ráda lyžování, plavání, gymnastiku a balet.Do světa filmu však vstoupila vlastně náhodou; její starší sestra se připravovala na konkurs filmu Piano a Anna si jen tak pro legraci nacvičovala roli spolu s ní. Její filmový debut v roce 1993 právě v melodramatu PIANO, byl nejen velmi kladně přijat kritikou, ale Anna za svou roli nemanželské dcery Flory dokonce získala cenu Akademie a stala se tak v 11 letech druhou nejmladší držitelkou Oscara.Jako teenager si zahrála třeba ve Spielbergově historickém dramatu AMISTAD o vzpouře otroků, v dramatu HURLYBURLY nebo v romantické komedii TAKOVÁ NORMÁLNÍ HOLKA. Za zmínku stojí ještě menší role ve filmech 25. HODINA s Edwardem Nortonem, TEMNOTA, NA POKRAJI SLÁVY nebo UKRADNI, CO MŮŽEŠ. Do hlubšího povědomí divácké veřejnosti se však dostala až rolí Roque ve filmech X-MEN, X2 a X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR, natočené podle předlohy stejnojmenného komiksu.


4x11 | Soul of Fire - Online

28. prosince 2011 v 17:34 | Bey*li |  Online 4